Кафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної техніки

полковник Мельник Володимир ВолодимировичКафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної технікиНачальник кафедри ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної техніки полковник Мельник Володимир Володимирович.

Кафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної техніки факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Військової академії створена 11 листопада 2016 року.

1. Кафедра здійснює підготовку магістрів, які навчаються за спеціальністю 8.07010601 “Автомобілі та автомобільне господарство”, спеціалізацією “Автомобільна техніка військ”.

На високому методичному рівні науково-педагогічні працівники кафедри проводять заняття з дисципліни «Автомобільна техніка, в тому числі автомобільна підготовка» з метою вивчення Правил дорожнього руху, основ беспеки дорожньго руху та будови автомобільної техніки. По закінченню вивчення дисципліни курсанти всіх спеціальностей академії здають комплексний екзамен та отримують посвідчення категорії “В”, “С”.

Кафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної технікиКафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної техніки

Для забезпечення організації навчального процесу кафедри до її структури входить навчально-тренувальний комплекс, автомобільний тренажерний комплекс та майданчик для початкового навчання водінню транспортними засобами.

2. Чисельність науково-педагогічних працівників складає 9 осіб.

Науково-педагогічні працівники кафедри приймають активну участь у науково-дослідних роботах, науково-військових конкурсах, які сприяють розвитку військової освіти і науки, видають статті, посібники, збірники.

3. Навчально-матеріальна база кафедри забезпечує проведення усіх видів занять, передбачених навчальними планами і програмами.

Кафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної технікиКафедра ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної технікиЗаняття на кафедрі проводяться з використанням сучасних мультимедійних засобів навчання. Це дозволяє суттєво покращити не лише рівень викладання, але й забезпечити високу наочність матеріалу, ефективність його сприйняття. Курсанти використовують сучасні автомобільні бокси та спеціалізовані класи. А також для найбільш кращого засвоєння практичних навичок використовуються спеціальні тренажери.


............................................................

Електронна бібліотека
доступно з внутрішньої мережі